gol
gol

hardy

د‌ل های ما که به هم نزدیک باشن

دیگر چه فرقی می کند

که کجای این جهان باشیم

دور باش اما نزدیک

من از نزدیک بودن‌های دور می‌ترسم
«احمد شاملو»

×

توجه : دو ارسال نخستِ کاربرانِ جدید در تالار میدوری را پیش از نمایش دادن , مدیر تالار باید تایید کند .

Latest Threads  آخرین ارسال ها :
نمایش آخرین ارسال این موضوع
 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده:میدوری
آخرین ارسال:میدوری
پاسخ: 1
بازدید: 5833
subscription
quickreply advancequickreply report( کتاب و نوشتار )  ساعت تحویل سال 92 و طالع بینی سال مار
تغییر اندازه ی متن : zoomin zoomout default
Butterfly
نویسنده : admin میدوری
admin میدوری profile  
آفلاین
مدیر کل تالار
مدالهای میدوری1000500
1001011720
168241051
دسترسی به میدوری
ارسال یک ایمیل به این کاربر ارسال یک پیام خصوصی به این کاربر مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر اعتبار:
اطلاعات میدوری


تاریخ عضویت:
05 November 2011

ارسال ها: 1,797
شماره کاربری: 1
میزان اعتبار:

محل سکونت: تهران
ماه تولد:
جنسيت:
آخرین دیدار :
تماس با میدوری
حالت میدوری
صفحه های میدوری
گوگل پلاس فیس بوک توییتر یوتیوب کلوب
اینستاگرام تلگرام
ارسال: #1
Heart  ساعت تحویل سال 92 و طالع بینی سال مار

rightarrow
ساعت تحویل سال 1392 و طالع بینی سال مار

سال ۱۳۹۲ شمسی سال مار میباشد و سال تحویل امسال روز چهارشنبه ساعت ۱۴ و ۳۱ دقیقه و ۵۶ ثانیه می باشد.

با توجه به اینکه امسال ( 1392 ) سال مار است مشخصات متولدین این ماه را برای شما در این پست قرار داده ام…. نخست باید بدانیم مار نماد چیست؟ مار یا همان افعی ، در افسانه های مردم مغرب زمین چهره ای منفی است . متولد سال مار اگر مرد باشند ، جذاب ، احساساتی و شوخ طبع و اگر زن باشند ، زیبا هستند و این زیبایی عامل کامیابی آنهاست . نقطه ضعف شخصیت مار ، انحصار طلبی در کمک به دوستان است .

اگر بخواهد به کسی مهربانی کند ، حضور هیچ کس دیگر را بر نمی تابد ؛ به طوری که شخص نیازمند از تمنای خود پشیمان می شود ؛ زیرا طبیعت مار چنان اقتضا می کند که حلقه وار به دور فرد دل خواسته اش بپیچد و باعث خفگی او شود !پیش از آن که پیشنهاد یاری مار را بپذیرید ، خوب بیندیشید ؛ در غیر این صورت پشیمان خواهید شد . مار در لباس پوشیدن بسیار خوش سلیقه است و خود نمایی می کند . مردان متولد این سال بسیار خوش لباس و خانم مارها هم بی اندازه خود آرا هستند . مار نسبت به شریک مسایل عشقی خود ـــ حتی اگر عاشقش نباشد ـــ بسیار حسود است و آنچنان به دورش حلقه می زند تا سر انجام او را از میدان به در کند . مار هرگز عمر عزیزش را به بطالت نمی گذراند و از بد گویی و یاوه گویی گریزان است .

او بسیار می اندیشد و روشن فکر، فرزانه و خردمند است ؛ هر چند نیاز چندانی به استفاده از عقل و خرد خود ندارد ؛ زیرا روان و نا خود آگاه بسیار روشنی دارد که در صورت پرورش به روشن بینی و شهود می انجامد. به این ترتیب ، او به فطرت و غریزه خود ، بیش از استدلالات ، نظرات و تجربیات دیگران اهمیت می دهد و به نظر می رسد برای شناخت جهان از حس ششم خود استفاده می کند.وی با همت و پشتکار کارها را تا پایان دنبال می کند ، از تردید و بی ثباتی بیزار است و سریع و قاطع تصمیم می گیرد . برای رسیدن به هدفش ، از هیچ کوششی فرو گذار نمی کند و به نظر می رسد که هیچ چیز نمی تواند او را از هدفش بازدارد.

==============
[تصویر: snake-year22.jpg]
==============
مار در امور مالی و اقتصادی کمی حسابگر است ولی حس انسان دوستی اش ، سر انجام او را به همیاری با دیگران وا می دارد ؛ هر چند کمک های او بیشتر معنوی است تا مادی ! به هر حال ، برای مار جان دادن راحت تر از پول دادن است ! شگفت آن که او همیشه دم از بخشندگی می زند ؛ تا آن جا که دیگر اعتبار خود را از دست می دهد و حنایش رنگ می بازد . مار در معاش بسیار خوش اقبال است و هرگز در مورد پول نگرانی نخواهد داشت . به قول معروف پول از سر و کولش می ریزد . او خود نیز به این دولتمندی اشراف دارد و خیالش از این بابت تخت است . اما اگر پولدار شود ، ناخن خشکی می کند و هرگز به کسی پول نمی دهد . مارها وقتی پیر می شوند ، خساست آنها به اوج می رسد.

مار همیشه دنبال مشاغل بی درد سر و آسان می گردد و می توان گفت تا اندازه ای تنبل است . دوران کودکی و جوانی مار معمولا آرام و بی درد سر می گذرد اما ممکن است سر پیری به فکر معرکه گیری بیفتد ؛ زیرا در این دوران ، احساسات ، طبیعت پرحرارت ونیز ماجراجویی هایش از خواب بیدار شده و آرامش دوران سالخوردگی اش را بر هم می زند . مردان متولد سال مار، چشم چران هستند ؛ ولی چنین صفتی را از همسرشان تحمل نمی کنند . آنان خانواده ای پر جمعیت و شلوغ به راه می اندازند تا اطمینان حاصل کنند همسرانشان آن قدر گرفتارند که فرصتی برای چشم چرانی و هوسبازی نداشته باشند!در این میان ، عامل تعیین کننده آن است که مار در زمستان به دنیا آمده باشد یا در تابستان ؛ در گرما یا در سرما و در روز یا شب ؛ زیرا طبیعت او با طوفان، سرما و باران های بهاری سازگاری ندارد.

ماری که در نیم روزی تابستانی و در منطقه ای گرمسیر متولد شده باشد ، از ماری که در نیمه شب سرد زمستان به دنیا آمده باشد ، شادتر است . آب وهوای زاد روز متولدان سال مار ، تاثیر بسزایی در سر نوشت آنان دارد . ماری که در یک روز طوفانی به دنیا آمده باشد ، زندگی پرماجرایی خواهد داشت . معروف ترین افرادی که در این سال زاده شده اند : داروین ، مونتنی ، کوپرنیک ، کالوین ، گاندی ، مائوتسه تونگ ، آرتور سی کلارک ، مونتسکیو ، کندی ، لودیس پریل ، لینکن و بادن پاول ، آندره ژید ، گوستاوفلوبر و ادگار آلن پو ، پیکاسو ، شوبرت ، ملک ناصر، بودلر و برامس . اگر متولد سال مار است شغلهای زیر برای شما مناسب است : مدیر مدرسه ، استاد دانشگاه ، نویسنده ، فیلسوف ، حقوق دان ، روان پزشک ، سیاستمدار ، نماینده سیاسی ، کارگزار بورس ، غیب گو ، پیشگو ، طالع بین ، فالگیر، جادوگر، واسطه احضار روح ، کف بین ، خطاط

================
[تصویر: snake-year11.jpg]
================

اگر متولد سال مار هستید ماه تولد خود را بخوانید :


فروردین : افعی ! او وفادار و قابل اعتماد است؛ اما جذابیتش غیر قابل انکار است.

اردیبهشت : مار پرشور و هیجان ! او دمدمی مزاج ترین مارهاست.

خرداد : مار خواب آلود ! او تن به هر کاری نمی دهد. باید تکانی به او داد!

تیر : مار فعال ! او موجودی بی نظیر و بسیار متعادل است.

امرداد : مار زنگی ! قواعد بازی را خیلی خوب بلد است و می داند چگونه از آنها استفاده کند.

شهریور : این مار مودب تر از آن است که بتواند درستکار باشد ! مراقب باشید در چنبره اش گرفتار نشوید. زیرا ممکن است مسحور او شوید.

مهر : افعی شهوت انگیز! این همان ماری است که حوا را برای گاز زدن به سیب اغوا کرد!

آبان : مار مصمم ! او به اهدافش خواهد رسید؛ اما زیاد جذاب نیست.

آذر : مار اندیشمند ! او کمی خیال پرداز و آرمانی؛ اما بسیار هوشیار است.

دی : مار مرموز ! او می تواند غیب بین و در احضار ارواح واسطه خوبی باشد.

بهمن : مار ماهی ! به شدت خوددار، آرام و متین است.

اسفند : رابطه عاطفی ( زن ) متولدین سال مار
امضای میدوری :
[تصویر: midori-sign-500.png]
محل حضور کاربر در تالار :  admin میدوری در تالار ميدوری حضور ندارد .
ديدگاه کاربران برای مطلب : help (روی آیکون مورد نظر کلیک کنید تا دیدگاه شما ثبت شود . در صورت انصراف تا دوبار می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید . برای پاک کردن دیدگاه روی همان آیکون یک بار کلیک کنید تا دیدگاه شما پاک شود .)

برچسب ها :

01 - February - 2013 37 : 01 PM
اعتبار: اهدای موجودی بــانــکــ نقل قول این ارسال در یک پاسخ


subscription
quickreply advancequickreply report

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Heart book طالع بینی چینی سال تولد و حیوانات ( بطور کامل ) میدوری 0 8,273 01 - March - 2013 07 : 02 AM
آخرین ارسال: میدوری

ابزار موضوع1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان