gol
gol

hardy

د‌ل های ما که به هم نزدیک باشن

دیگر چه فرقی می کند

که کجای این جهان باشیم

دور باش اما نزدیک

من از نزدیک بودن‌های دور می‌ترسم
«احمد شاملو»

توجه : دو ارسال نخستِ کاربرانِ جدید در تالار میدوری را پیش از نمایش دادن , مدیر تالار باید تایید کند .

Latest Threads  آخرین ارسال ها :
نمایش آخرین ارسال این موضوع

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده:میدوری
آخرین ارسال:salmani
پاسخ: 6
بازدید: 55206
subscription
quickreply advancequickreply report

( کامپیوتر ) دانلود نرم افزار ماگزیمم - آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی
تغییر اندازه ی متن : zoomin zoomout default
Butterfly
نویسنده : admin میدوری
admin میدوری profile  
آفلاین
مدیر کل تالار
مدالهای میدوری1000500
1001011720
168241051
دسترسی به میدوری
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
اطلاعات میدوری

شماره کاربری: 1
میزان اعتبار:

ماه تولد:
جنسيت:
آخرین دیدار :
تماس با میدوری
حالت میدوری
صفحه های میدوری
گوگل پلاس فیس بوک توییتر یوتیوب کلوب
اینستاگرام تلگرام
سپاس های میدوری
سپاس کرده 61 بار
سپاس شده 359 بار
ارسال: #1
Heart دانلود نرم افزار ماگزیمم - آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی

rightarrow
يادگيری ماگزيمم 504 واژه مطلقا ضروری زبان انگليسي نسخه کرک شده با قابليت تلفظ

اين مجموعه برای آموزش 504 واژه ضروري زبان انگليسي ، بر اساس کتابي به همين نام ، طراحي و تدوين شده است . کليه لغات و معادل هاي آن ها توسط مولفين به دقت انتخاب و توسط متخصصين تيم زبان شرکت نارسيس ترجمه شده اند. پس از آشنايی با اين لغات، در خواهيد يافت که هنگام استفاده از زبان انگليسی ، چه در متون و چه در گفتارها ، هميشه با آن ها مواجه بوده ايد . به منظور افزايش کيفيت يادگيري شما کاربرد هر لغت در سه مثال متفاوت به همراه ترجمه فارسي و همچنين تلفظ واقعي و دقيق کليه لغات و معاني فارسی و انگليسی ارائه شده است . يادگيری اين واژه ها برای دانش آموزان زبان انگليسي در سطوح متوسط يا بالاتر توصيه مي شود . با استفاده از نرم افزار يادگيري ماکزيمم مي توانيد مطمئن باشيد که اين لغات مفيد را هرگز فراموش نخواهيد کرد و درک روزنامه ها ، مجلات ، کتاب ها ، فيلم ها ، صفحات اينترنت و مکالمات روزمره ، براي شما ساده تر خواهد بود .

===========================

picture

===========================
سيستم يادگيري ماکزيمم چگونه کار ميکند؟

فقط با صرف چند دقيقه در روز، لغات را به حافظه دائم خود بسپاريد و آن ها را هرگز از ياد نبريد!
بسياري از زبان شناسان معقدند که علي رغم اهميت غير قابل انکار گرامر، افزايش دامنه لغات ، نقش مهمی برای يادگيري يک زبان جديد ايفا مي کند . آن ها به اين نکته اشاره مي کنند که در محيطی با زبان متفاوت، اين يک ديکشنری است که مي تواند راه گشا باشد نه يک کتاب گرامر و به همين دليل افزايش دامنه لغات را، ابزاری کارآمد در جهت تسريع يادگيري و افزايش درک زبان جديد تلقي مي کنند .
حتماً مي دانيد ؛ واژه هاي جديد در حافظه موقت ما قرار مي گيرند و در صورت عدم بازيابي و تکرار ، کم کم فراموش می شوند . خوشبختانه مي توان با تکرار متوالي در زمان هاي مناسب ، واژه ها را در ذهن تثبيت کرده و به حافظه دائم خود منتقل کنيم ؛ به گونه اي که هرگز آن ها را از ياد نبريم . در واقع ، بسته به ميزان سختي ، آساني يا آشنايي قبلي با يک موضوع خاص ، تعداد و فواصل زماني اين تکرارها متفاوت است . نرم افزار ماکزيمم بر اساس اصول علمي ، به گونه اي طراحي شده که با طرح سؤال و بررسي پاسخ شما، متوجه وضعيت هر واژه در حافظه مي شود و به اين ترتيب، زمان تکرار بعدي را مشخص کرده و از انتقال تمامی واژه ها به حافظه دائم شما ، اطمينان حاصل می کند. پس برای کسب ماکزيمم بهره از وقت و انرژی خود ، کافيست روزي چند دقيقه به تست های ماکزيمم پاسخ دهيد .

نرم افزار ماگزيمم:

مطالعه شما را با تمرکز بر واژه هايي که در يادگيری آن ها مشکل داريد، اولويت بندی مي کند.
با تکرارهای منظم در زمان هاي مناسب بر مبناي منحني فراموشی ابينگ هاوس، باعث تثبيت آموخته ها در حافظه شما مي شود.
با نمايش پيوسته سطح موفقيت و امتيازهای دريافتی ، از خستگی شما به هنگام يادگيری جلوگيری کرده و براساس اصل پاداش های فوری اسکينر باعث تقويت در يادگيری مي شود.
با حذف تكرارهای اضافي و غير ضروری ، باعث استفاده بهينه از وقت شما مي گردد.
با بهره گيری همزمان از حس بينايی و شنوايی ، موجب فراگيري سريع تر و عميق تر شما می شود.
========================

picture

==================
در ضمن اگه از آنتی ويروس kaspersky يا nod32 استفاده ميکنيد بايد اين برنامه ها رو غير فعال کنيد چون ممکنه به خاطر حساسيت بالا کرک اين برنامه رو به عنوان ويروس شناسايی کنند . (کرک برنامه کاملا تست شد بدون ويروس است)

اين نسخه با ويندوز XP سازگار است و شما بايد اين برنامه رو بطور پيشفرض خودش در درايور C نصب کنيد و پس از اتمام نصب تيک اجراي خودکار برنامه پس از نصب رو برداريد تا برنامه خود به خود اجرا نشه اين نکته بسيار مهمی قبل از کرک کردن هست و حالا قدم بعدی اجرای کرک و دادن آدرس به صورت زير هست :
C:\Program Files\Narcis Soft\Maximum
وقتي پوشه Maximum رو انتخاب کرديد رو کليد Crack کليک ميکنيد و کرک اجرا ميشود و کار تمام است .
و اما يک نکته بسار مهم ديگر که دوستان رو دچار ترس و شک نکنه اين که آنتی ویروس ناد متاسفانه کرک رو بعنوان يک تروجان ميشناسه که در اصل تروجانی وجود نداره و هيچ خطري کامپيوتر رو تهديد نميکنه ، شما بايد هنگام نصب کردن و کرک کردن آنتی ويروس رو غير فعال کنيد . باز هم تاکيد ميکنم که هيچ ويروسی وجود نداره و به هيچ وجه جاي نگراني وجود ندارد و فقط و فقط اين خطای ويروس ياب شماست .
=================
دانلود نرم افزار با حجم 17 مگا بایت

ارزش: 20000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امضای میدوری :
[تصویر: midori-sign-500.png]
( آخرین ویرایش در این ارسال: 02 - July - 2021 15 : 06 PM، توسط : میدوری .::.  دلیل ویرایش: غیر رایگان شد)
محل حضور کاربر در تالار :  admin میدوری در تالار ميدوری حضور ندارد .
ديدگاه کاربران برای مطلب : help (روی آیکون مورد نظر کلیک کنید تا دیدگاه شما ثبت شود . در صورت انصراف تا دوبار می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید . برای پاک کردن دیدگاه روی همان آیکون یک بار کلیک کنید تا دیدگاه شما پاک شود .)

1 کاربر  (لیست)
 1 کاربر
برچسب ها :

22 - January - 2012 37 : 01 PM
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط : 
   member kheradgara ، member aminnazifi ، vijeh Pishro
Butterfly
نویسنده : member ghashtasb
member ghashtasb profile  
آفلاین
کاربر تالار
مدالهای ghashtasb1
دسترسی به ghashtasb
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
اطلاعات ghashtasb

شماره کاربری: 230
میزان اعتبار:

آخرین دیدار :
تماس با ghashtasb
حالت ghashtasb
صفحه های ghashtasb

سپاس های ghashtasb
سپاس کرده 0 بار
سپاس شده 1 بار
ارسال: #2
RE: دانلود نرم افزار ماگزیمم - آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی

rightarrow
با سلام و با تشکر از اینکه فایلو دوباره آپلود کردین.
شما نوشتین که با ویندوز xp برنامتون سازگاره ولی نگفتین که با ویندوز سون هم سازگاره یا نه؟!
من ویندوزم سونه.برنامتونو دانلود کردم.ولی موقع نصب با کلیک روی setup صفحه ای به اسم macromedia flash player باز میشه و تا وقتی اونو نبندی وارد قسمت نصب نمیشه وقتی هم میبندیش میگه برنامه موفق به یافتن کیبورد فارسی نشد.در حالی من کیبورد فارسی رو هم نصب کردم ولی باز همین ارور رو داد.لطفاً اگه میتونید راهنماییم کنید.
با تشکر

محل حضور کاربر در تالار :  member ghashtasb در تالار ميدوری حضور ندارد .
ديدگاه کاربران برای مطلب : help (روی آیکون مورد نظر کلیک کنید تا دیدگاه شما ثبت شود . در صورت انصراف تا دوبار می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید . برای پاک کردن دیدگاه روی همان آیکون یک بار کلیک کنید تا دیدگاه شما پاک شود .)

27 - April - 2012 15 : 04 PM
 سپاس شده توسط : 
   admin میدوری
Butterfly
نویسنده : admin میدوری
admin میدوری profile  
آفلاین
مدیر کل تالار
مدالهای میدوری1000500
1001011720
168241051
دسترسی به میدوری
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
اطلاعات میدوری

شماره کاربری: 1
میزان اعتبار:

ماه تولد:
جنسيت:
آخرین دیدار :
تماس با میدوری
حالت میدوری
صفحه های میدوری
گوگل پلاس فیس بوک توییتر یوتیوب کلوب
اینستاگرام تلگرام
سپاس های میدوری
سپاس کرده 61 بار
سپاس شده 359 بار
ارسال: #3
RE: دانلود نرم افزار ماگزیمم - آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی

rightarrow
(27 - April - 2012 15 : 04 PM)ghashtasb نوشته بوده :  با سلام و با تشکر از اینکه فایلو دوباره آپلود کردین.
شما نوشتین که با ویندوز xp برنامتون سازگاره ولی نگفتین که با ویندوز سون هم سازگاره یا نه؟!
من ویندوزم سونه.برنامتونو دانلود کردم.ولی موقع نصب با کلیک روی setup صفحه ای به اسم macromedia flash player باز میشه و تا وقتی اونو نبندی وارد قسمت نصب نمیشه وقتی هم میبندیش میگه برنامه موفق به یافتن کیبورد فارسی نشد.در حالی من کیبورد فارسی رو هم نصب کردم ولی باز همین ارور رو داد.لطفاً اگه میتونید راهنماییم کنید.
با تشکر
برنامه در ویندوز ایکس پی و سون آزمایش شده . فقط در ایکس پی سالم کار میکند ( تذکر هم داده ام ) . برنامه ها را قبل از گذاشتن در تالار آزمایش میکنم که برای دوستان دوباره کاری نشود . تصویر ها هم شات از دسکتاپ خودم است . اگر با سون هم کارکند قید می کنم . سیستم خود من ویندوز سون 64 بیتی است ولی با سیستم مجازی ایکس پی هم کار می کنم . برنامه ها در هر دو سیستم آزمایش می شوند . با سپاس از شما دوست گرامی . Cool

امضای میدوری :
[تصویر: midori-sign-500.png]
( آخرین ویرایش در این ارسال: 05 - October - 2013 46 : 07 PM، توسط : میدوری .::.  دلیل ویرایش: )
محل حضور کاربر در تالار :  admin میدوری در تالار ميدوری حضور ندارد .

27 - April - 2012 54 : 04 PM

subscription
quickreply advancequickreply report

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Snowman computer دانلود نرم افزار حسابداری و انبارداری رهاورد میدوری 4 15,940 27 - March - 2022 22 : 11 PM
آخرین ارسال: میدوری
Heart computer دانلود نرم افزار رايگان بانک نامهاي ايراني میدوری 1 9,131 02 - March - 2021 51 : 09 AM
آخرین ارسال: Meliha
Snowman computer دانلود نرم افزار حسابداری پاتریس Perfect Version میدوری 3 36,581 07 - October - 2020 50 : 09 AM
Eye Blink computer دانلود نرم افزار حسابداری هلو version 4.2 میدوری 4 35,259 29 - July - 2020 43 : 11 AM
Heart computer دانلود برنـامه تغــذیه کامپیـوتـری دکتـر کرمانی میدوری 2 15,820 29 - July - 2020 36 : 11 AM

بازديدکنندگان از موضوع
کاربرانی که از موضوع بازدید کرده اند ( 11 ) کاربر

1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان