تالار میدوری

نسخه کامل: آموزش رفع مشکل فضای سفید whitespace problem
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آموزش رفع مشکل فضای سفید در MyBB
whitespace problem
===============

این اخطار معمولا به عنوان مشکل فضای سفید whitespace problem شناخته شده است .

پیغام خطا به طور معمول چیزی شبیه به این نظر می رسد

کد PHP:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by  
(output started at/path/to/geeklog/public_html/config.php:581)
 in/path/to/geeklog/public_html/system/lib-sessions.php on line 180

شماره خط و نام فایل ها ممکن است متفاوت باشد .

یا اخطاری دیگر در سایت

کد PHP:
Warning[2] Cannot modify header information - headers already sent by  
(output started at  /home/cp5705/public_html/mybb/inc/languages/persian/profilecomments.lang.php:1)
  -Line:1688-File:(inc/functions.php PHP5.3.17 Linux) 

مشکل این است که به نظر می رسد بسیاری از ویرایشگران جاهای خالی اضافی - ( فاصله) و / یا - در پایان و اول فایل های شما اضافه میکنند .
این جاهای خالی را باید ویرایش کنید . در صورت عدم اصلاح , این فضاهای خالی به مرورگر فرستاده می شوند و زمان لود شدن باعث تداخل با هدر از یک صفحه میشوند . مثلا در نمونه ی دوم , cp5705 برای ارسال فایل خراب به مرورگر تلاش می کند که اغلب باعث بروز مشکلاتی از قبیل مشکلات ورود میشود . در صورت عدم حذف فضای خالی از فایل , اخطاری که دارید را میدهد . دفعات بازدید پیام خطا در سایت نمونه "2" است . این گزارش می گوید : " خروجی آغازشده در ..." و پس از آن نام فایل وشماره خط است که این فایل ( و خط ) است که نیاز به ویرایش دارد . از فایل دوم چشم پوشی باید کرد . چون فقط یک فایل است که دارای فضای خالی می باشد و آن فایل اول است که شما باید ویرایش کنید برای ویرایش هم به تجربه من فقط از برنامه cuteFTP استفاده کنید چون مابقی عاجز هستند و کاراکتر های بی معنی را نمایش نمی دهند .

این ایراد چیزی نیست جز یک یا دو جای خالی قبل از دستور ( p?> ) . اگر میتوانید با نرم افزار cutFTP در سایت بررسی کنید تا ایراد را ببینید . حالت ویرایش فایل را انتخاب کنید و ایراد را به شما نشان میدهد فقط این نرم افزار ایراد ها را نشان میدهد حتی ویرایش گر خود هاست و notepad++ هم توانایی این کار را ندارد . قبل از دستور ( p?> ) هر چی باشد را پاک کنید در آخر فایل هم جای خالی ها را پاک کنید ممکن است این ï»؟<?php را ببینید که در هنگام انتقال هاست مثل قارچ به دستور شروع فایل ها میچسبد و مانع از اجرا میشود .
بطور کلی اخطار output started و نمایش شماره در آخر اخطار علامت بودن اختلال خارج از دستور های فایل است اگر 1 باشد یعنی قبل از شروع دستورات و اگر آخرین خط را اشاره داد یعنی جای خالی اضافه در پایان دارید .
لینک مرجع