تالار میدوری

نسخه کامل: آنتی ويروس قدرتمند Dr.Web Anti-virus v7.00.3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آنتی ويروس قدرتمند Dr.Web Anti-virus v7.00.3
Dr.Web يک آنتی ويروس قدرتمند و کاربردی و سبک است که نسخه جديد آن براي آندرويد عرضه شده است ! اين آنتی ويروس قادر است تمام فايل های داخل گوشی شما ازقبيل بيام ها فايل های صوتی تصويري و … را با کمترين ميزان مصرف از گوشی اسکن و در صورت مشاهده مورد مشکوکی به شما اطلاع دهد تا نسبت به آن اقدام کنيد .
==================
[تصویر: Untitled-1.jpg]
==================
همچنين اين برنامه قابليت به روز رسانی را دارا ميباشد که ميتوانيد به نسخه هاي جديدتر تبديل کنيد . اين نسخه کاملا کرک شده هست ( کرک همیشگی ) و براي تمام گوشی های آندرويد قابل نصب است . نکته جالب در نسخه جدید اين آنتی ويروس این است که دارای ابزارهای قدرتمندی برای پيدا کردن گوشی و يا قفل آن موقع گم شدن يا دزديده شدن می باشد . طرز کار با دزدگیر در راهنمای آن آمده است .
====================
[تصویر: Untitled-2.jpg]
=====================
دانلود نرم افزار
[attachment=1088]
راهنمای استفاده از برنامه به زبان انگلیسی
[attachment=1089]
با تشکر بابت نرم افزار ارسالی . می خواستم بپرسم آیا لایسنس اورجینال برای این نرم افزار را از کجا می توان تهیه کنم؟
(29 - September - 2014 14 : 11 PM)nasserhe نوشته بوده : [ -> ]با تشکر بابت نرم افزار ارسالی . می خواستم بپرسم آیا لایسنس اورجینال برای این نرم افزار را از کجا می توان تهیه کنم؟
با درود
لایسنس اُریجینال رو نمیدونم ولی این نگارش روی گوشی خودم نصب است و هیچ مشکلی هم تا بحال برای آپگرید نداشته . Cool
لینک مرجع