تالار میدوری

نسخه کامل: فروش اینورتر جوشکاری هایترونیک مدل ARC 160 MINI
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
فروش اینورتر جوشکاری هایترونیک مدل ARC 160 MINI

یک دستگاه اینورتور جوشکاری استفاده نشده و نو به همراه یک بسته الکترود شماره ی 3 و دو عدد محافظ چشم

جزئیات اینورتر جوشکاری
اینورتر جوشکاری هایترونیک مدل ARC 160 MINI
دستگاه رکتیفایر جوشکاری با تکنولوژی اینورتر قابل حمل ، قابلیت جوش انواع الکترودهای آهن ، استیل ، و چدن ، مجهز به سوییچ حرارتی دوره کاری منحصر بفرد،

مصارف : ساخت مخازن ، بویلرها و تانکرهای خاص ، کاربرد وسیع در تعمیر و نگهداری ، ساخت هواپیما ، ماشین سازی ، استفاده در خانه ، مزرعه و کارخانه

مشخصات : وزن 5.5 کیلوگرم ابعاد 29 *13* 20 سانتی مترنوع اینورتر جوشکاری نوع جوش قوس الکتریکی SMAWتکنولوژی جوش دارای سیستم جوش IGBT بهترین کیفیت سیستم جوشکاری حداکثر جریان خروجی 160 آمپرچرخه جوشکاری 60% توضیحات جریان و چرخه 10 تا 200 آمپر ولتاژ ورودی 220 ولت تکفازضریب قدرت 0.73 قابلیت جوش آرگون (در صورت خرید تجهیزات اضافه) قابلیت جوش چدن و استیل دارد .

سایر توضیحات دستگاه : ظرفیت ورودی 7.2KVA ، فرکانس 50-60 هرتز ، دارای نمایشگر دیجیتال آمپرمتر ، قابلیت ضد چسبندگی الکترود هنگام جوشـکاری (Anti-Stick) ، توانایی کنتـرل ولتاژ برق تا 14V به هنگام غیرفعـال بودن، جهت جلوگیری از آسیب‌های ناشی از نوسانات برق ، دارای عکس العمل های حفاظتی اتوماتیک برای اضافه جریان و اضافه ولتاژ ، مناسـب برای جوشکاری پلیت های نازک ، کارهای سخـت و ظریف ، توانایی جوشکـاری TIG در صورت تهیه تجهیزات اضافه
تصاویر[attachment=3191][attachment=3192][attachment=3193][attachment=3194][attachment=3195][attachment=3196][attachment=3197]

قیمت و شماره تماس

قیمت 3,000,000 تومان ---- شماره تماس از طریق واتس اپ 09354375157 و یا کلیک کردن آیکون لرزان واتس اپ در بالا و سمت چپ تالار

.
.
.
هشدار
متن پیام :
توجه داشته باشید که این وسایل مازاد در خانه ی من هستند و دیگر اینکه من در تهران امکان تحویل وسیله ی مورد نیاز شما را دارم و آنهم حضوری و پس از اطمینان از صحت و سلامت وسیله توسط خریدار

لینک مرجع